Περιγραφή
Ένα παραδοσιακό Γιαπωνέζικο σετ για την παρασκευή του matcha, με ανάγλυφα άνθη δαμασκηνιάς. Περιλαμβάνει το κεραμικό μπολ, το κουτάλι και το αναδευτήρι από μπαμπού. Χωρητικότητας 220ml.
*Το κουτί συσκευασίας είναι ξύλινο κουτί που περιλαμβάνει λεπτομέρειες για την παρασκευή του matcha και αποτελεί την συσκευασία των σετ και όχι του ατομικού μπολ.
Σετ 3 τεμαχίων: Μπολ 220 ml , κουτάλι μπαμπού, αναδευτήρι μπαμπού.
Σετ 4 τεμαχίων: Μπολ 220 ml , κουτάλι μπαμπού, αναδευτήρι μπαμπού, βάση για αναδευτήρι.